O nás

Jsme výhradním distributorem automatických kotlů na pevná paliva značky TEKLA pro Českou a Slovenskou republiku. Smyslem našeho snažení od chvíle zrodu první výrobní myšlenky, stejně jako během celého dalšího rozvoje značky TEKLA, bylo a stále platí jediné - vytvářet pro Vás výrobky, které budou po dlouhá léta splňovat Vaše představy a současná, náročná technická kritéria.

S potěšením dnes můžeme konstatovat, že čas i energie věnovaná našemu projektu měla svůj význam. Společnost TEKLA se postupně stala respektovaným evropským výrobcem automatických kotlů na pevná paliva s výkonovým rozsahem od 10 do 150 kW .

Abychom svou pozici na trhu a především Vaši důvěru v nás neustále upevňovali a rozvíjeli, zaměřujeme značnou část naší pozornosti na vývoj nových technologií. Tyto nové postupy přinášejí svým uživatelům potřebné úspory paliva, zvyšují komfort obsluhy a v neposlední řadě, díky kvalitě použitých materiálů, zajišťují spolehlivé fungování Vašeho kotle po dlouhá léta.

Využití prvků, jakými jsou například možnosti výběru z více druhů hořáků podle použití paliva, moderní ovládací jednotky s možností ekvitermní regulace nebo výjimečná silnostěnná ocel (až 8 mm), společně s dalšími výrobními postupy, svědčí o našem cíli, jak má být značka TEKLA mezi svými zákazníky vnímána - TEKLA = 100% KVALITA.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a najdete v ní to nejlepší řešení pro vytápění Vašeho objektu, ať už se jedná o malý rodinný dům nebo velký průmyslový objekt. V každém případě jsme připraveni být Vám ve Vašem výběru jakkoli nápomocni.

Kolektiv společnosti NOVITERA

Někteří o ekologii
pouze mluví, my
se jí řídíme...
Nemyslíme jen ekonomicky...

Spalování tuhých paliv je dnes jedním z ekonomicky nejdostupnějších zdrojů tepla, který s sebou ale zároveň nese pověst jednoho z největších znečišťovatelů ovzduší...

MY dokážeme pomocí efektivních technologických řešení zajistit nejen nízkou spotřebu paliva, ale především si klademe za cíl, zanechávat co nejšetrnější ekologickou stopu na našem společném životním prostředí.

PŘISPĚJTE I VY...