• Popis kotle
 • Regulace
 • Parametry
 • Ke stažení

Kompaktní kotel na pelety FLAT 8 - 11kW

Kompaktní automatický kotel na pelety s kompletním hydraulickým systémem a hloubkou kotle jen 37cm.

 • Rozsah výkonu: 8 - 11 kW
 • Verze na objednávku: Možnost provedení s horním vývodem kouřovodu
 • Cena od: 114 300,00 Kč bez DPH více v ceníku (138 303,00 s DPH)
NAJÍT PRODEJCE

obrázek:

Popis

 • Kotel na pelety FLAT patří do skupiny nejnovějších kompaktních kotlů. Zařízení se vyznačuje bohatou výbavou. Ekvitermní automatika s lambda sondou a autoregulací HT-Logic III zajišťuje snadné a jednoduché ovládání. Je vybaven hořákem s automatickým čištěním, systémem automatického čištění výměníku, hydraulickým modulem a bezpečnostní skupinou.
 • Konstrukce kotle je založena na vertikálním trubkovém výměníku s automatickým systémem čištění výměníku. Spalování probíhá pomocí samočisticího automatického zápustného hořáku s otevíratelnou podlahou, který je vybaven zapalovačem, fotočidlem a termočidlem. Kotel je vybaven odtahovým ventilátorem, který provzdušňuje spalovací proces a zlepšuje tah komína.
 • Kotel a topný systém se ovládají pomocí 5" dotykového displeje, který je vyroben kapacitní technologií. Ovladač počasí HT-tronic 900 Touch řídí provoz 4 čerpadel a pohonu směšovacího ventilu. Regulaci lze rozšířit připojením dalších modulů. Ovladač je kompatibilní s dálkovým ovladačem, 2 pokojovými termostaty a internetovým modulem. Je vybaven autoregulací HT-Logic III, která řídí provoz hořáku, volí provozní parametry a moduluje výkon v závislosti na teplotě kotle.
 • Pracuje ve standardu iPell R - optimalizace spalovacího procesu s modulem HT-tronic Lambda. Optimalizační systém se sondou zaručuje nejvyšší kvalitu spalování.
 • Kotel je vybaven hydraulickým modulem, který se skládá ze směšovacího ventilu s pohonem, ventilového čerpadla, čerpadla TV a bezpečnostní skupiny v podobě expanzní nádoby, pojistného ventilu a manometru. Kotel je chráněn ochranným čerpadlem zpátečky s teplotním čidlem, je přizpůsoben pro instalaci v uzavřeném systému v souladu s platnými předpisy.
 • Konstrukce umožňuje snadnou a jednoduchou montáž, hydraulické přípojky lze vést nahoru nebo dozadu, spaliny lze vést nahoru, dozadu nebo na pravou stranu kotle.

REGULACE
HT-tronic® 900 Touch

Automatická dotyková regulace peletových kotlů. Tato regulace je v základu určena pro kotle ONE, FLAT ONE, DasPell NEXT, DasPell LuxGL, za příplatek pro kotle DasPell GL, DasPell GL BOX, MaxPell GL a MaxPell.

Automatická regulace je vybavena barevným dotykovým displejem. Poskytuje širokou modulaci výkonu s optimalizací spalovacího procesu, parametry dávkování paliva a výkon ventilátoru se volí automaticky s předpokladem efektivního spalování (funkce HT-Logic II). HT-tronic 900 Touch umožňuje ovládání kotle, čerpadla topného okruhu (přímý), čerpadla teplé vody, čerpadla topného okruhu směšovacího, servopohonu směšovacího ventilu, automatické zapalování (fotočidlo), ovládání dvou podavačů pelet, spolupráce s jinými zdroji tepla a hlídání množství paliva v zásobníku. Volitelně s použitím dalších modulů HT-tronic MZ-2 umožňuje ovládání dodatečných dvou topných okruhů pomocí čerpadel, směšovacích ventilů a pokojových termostatů. Regulace HT-tronic 900 Touch je charakterizována intuitivním ovládáním díky přehlednému grafickému dotykovému displeji a jednoduchému uživatelskému a servisnímu menu.

Regulce HT tronic 900 Touch má velký barevný dotykový displej a může být doplněna internetovým modulem HT - Tronic Connect..

Parametry

FLAT ONE - Základní rozměry a údaje
Výkon [kW]811
Rozsah výkonu [kW]2,4 - 83,6 - 12
Plocha vytápěná kotlem [m2]20 - 8040 - 110
Min. tah komínový [Pa]1012
Max. pracovní teplota [°C]8585
Objem vody [l]3333
Max. pracovní tlak [bar]22
Připojení ["]11
Průměr kouřovodu [mm]120120
Hmotnost kotle [kg]236236
Objem zásobníku [dm3]7070
Šířka kotle se zásobníkem [cm]115115
Hloubka kotle s kouřovodem [cm]3737
Výška kotle [cm]124124
Výška do středu kouřovodu vzadu [cm]113113
Výška výstupu kouřovodu nahoře [cm]125125
Výška do středu připojení instalace114114
Šířka zásobníku4545
Cena bez DPH125,900.00130,500.00
Cena s DPH152,339.001157,905.00
FLAT ONE

Ke stažení

Tuto sekci připravujeme